Kilka słów o sobie


o mnie

Witam serdecznie na stronie internetowej moich gabinetów stomatologicznych. Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczeniem, a umiejętności i wiedza, które posiadam w dziedzinie implantologii, protetyki, ortodoncji, stomatologii zachowawczej, dziecięcej, endodoncji oraz periodontologii, gwarantują komfortowe, bezbolesne i efektywne leczenie.
Stomatologia jest moją życiową pasją, dlatego kwalifikacje zawodowe zdobywałam w Polsce i za granicą. Nadal chętnie uczestniczę w szkoleniach, kursach i sympozjach, aby móc oferować swoim pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania. To, co kiedyś wydawało się innowacyjne i niedostępne, dziś jest na wyciągnięcie ręki każdego z nas. Nowoczesna ortodoncja i protetyka pozwalają przywrócić piękny i naturalny uśmiech bez bólu i zbędnych wyrzeczeń. Implanty zębów są najbardziej komfortową alternatywą dla wielu uzupełnień protetycznych. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wielu lat pracy zawodowej wiem, że dla pacjenta najważniejszy jest komfort podczas zabiegu. Indywidualnie opracowany plan leczenia, skuteczne preparaty znieczulające i nowoczesne metody pozwalają na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w optymalnym czasie.
Zapraszam do moich gabinetów Dentika Medic w Poznaniu i Rokietnicy.

Moje certyfikaty i osiągnięcia

Dentika-Medic

Jak do nas dojechać?

Poznań


ul. Polanka 8B/1
61-131 Poznań
mapa (kml)

godziny przyjęć
poniedziałek i środa
od 16 do 21


Rejestracja
Tel. kom.: 725 440 422

Tel. kom.: 607 15 60 80


Rokietnica
os. Kalinowe 13A/10
62-090 Rokietnica

godziny przyjęć
od poniedziałku do piątku
od 14 do 20

Rejestracja
Tel. 61 67 11 610
Tel. kom.: 725 440 422
Tel. kom. 607 15 60 80

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.  Accept  

© 2015 Dentika-Medic
Projekt i wykonanie: Daniel Beszterda