Usługi

W ofercie gabinetów Dentika-Medic w Poznaniu znajdziecie Państwo kompleksową opiekę dentystyczną dla dzieci i dorosłych. Oprócz stomatologii zachowawczej i endodoncji lek. stom. Katarzyna Kruk specjalizuje się także w chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyce i ortodoncji.

Stawiając na pierwszym miejscu zdrowie zębów i jamy ustnej nie zapominamy o wpływie uśmiechu na wizerunek człowieka. Współczesna stomatologia, protetyka i ortodoncja oferują szeroką gamę metod poprawy wyglądu zębów. Warto z nich skorzystać, by jak najdłużej cieszyć się uśmiechem, który dodaje pewności siebie i odmładza.

W gabinecie Dentika-Medic w Poznaniu wykonujemy implanty zębów – najbardziej nowoczesne i zdecydowanie najdoskonalsze uzupełnienie protetyczne, które daje komfort porównywalny z uzębieniem naturalnym. Zapraszamy na konsultacje w zakresie doboru metody protetycznej w pełni realizującej Państwa oczekiwania.

Stomatolog Katarzyna Kruk specjalizuje się także w stomatologii dziecięcej. Mali pacjenci nie muszą obawiać się bólu i dyskomfortu. Podczas wizyt adaptacyjnych maluchy mogą poznać gabinet i przyrządy dentystyczne. Przyjazne nastawienie pani doktor sprawia, że najmłodsi pacjenci chętnie wracają na wizyty kontrolne.

Zapraszamy do gabinetów Dentika-Medic w Poznaniu i Rokietnicy.

Wybielanie

Choroby przyzębia

 

 

W moich gabinetach zawsze mile widziane są dzieci.
Nie będą potrzebne skomplikowane zabiegi stomatologiczne, jeśli zadba się o swój uśmiech odpowiednio wcześnie.

misiek

Dentika-Medic

Jak do nas dojechać?

Poznań


ul. Polanka 8B/1
61-131 Poznań
mapa (kml)

godziny przyjęć
poniedziałek i środa
od 16 do 21


Rejestracja
Tel. kom.: 725 440 422

Tel. kom.: 607 15 60 80


Rokietnica
os. Kalinowe 13A/10
62-090 Rokietnica

godziny przyjęć
od poniedziałku do piątku
od 14 do 20

Rejestracja
Tel. 61 67 11 610
Tel. kom.: 725 440 422
Tel. kom. 607 15 60 80

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.  Accept  

© 2015 Dentika-Medic
Projekt i wykonanie: Daniel Beszterda